Yaz Kış Açık Ürkmez Apart Otel

Ürkmez Kışın Açık Apart Otel

Ürkmez Kışın Açık Apart Otel

Ürkmez’de kış aylarında rahatlatıcı bir oksijen altında sizlere yaz ve kış açık apart otel olarak hizmet vermekte olan Deniz Otel, Seferihisar’da gün boyu eğlenebilecek olduğunuz bir konumda bulunmakta olan tesisimiz, sizlere kışında açık şekilde faaliyet göstermekte olup en uygun fiyat garantisi ile güler yüzlü bir hizmet sunmaktadır.

Kışın açık apart otel arıyorum diyorsanız eğer sizlere en uygun fiyatlar ile hizmet vermekte olan Gümüldür Apart Otel, oldukça kolay konumda yer almakta olup temiz bir aile apartı olarak faaliyet göstermekte ve müşterilerinin rahatlığını düşünmektedir. Kış aylarında sevdikleriniz ile keyifli bir tatil fırsatı yaşamak istiyorsanız, ufak bir kaçamak yapalım evden sıkıldık diyorsanız, yıllanmış okilaptus ağaçları altında sizlere çok güzel bir konaklama imkanı sunmaktayız.

Deniz Apart Otel olarak mutfaklı ve mutfaksız odalarımız yazın ve kışın hizmetinize açık olmak ile birlikte fiyatlandırma olarak da çok uygundur. Uygun fiyatlı bir otel arıyorum diyorsanız eğer bizleri aramadan kesinlikle ev tutmayın diyoruz …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir