Ürkmez Günlük Kiralık Daire Ev

Ürkmez Günlük Kiralık Apart Daire

 Ürkmez’in mavi bayrağına sahip denizi ile meşhur Doğanbey sahilinde sizlere eşi benzeri olmayan bir tatil imkanı sunmakta olan Deniz Apart Otel, havuzlu botanik bahçesi ile yaz kış 12 ay hizmet vermektedir. Günlük olarak gelebilecek olduğumuz tesisimiz içerisinde tüm odalar ev tipi şeklinde olup evinizdeki bulduğunuz rahatlığı otelimizde de bulacaksınız. Sizlere 3 yıldız ile hizmet vermekte olan tesisimiz, gün boyu gerçekleşen aktiviteleri ile eğlenceli bir vakit geçirmenizi umuyor ve güler yüzlü hizmet politikası ile müşteri memnuniyeti adına çok önem veriyoruz.

Ürkmez Apart
Ürkmez Apart

Seferihisar Deniz apart otel, karakoç kaplıcalarına en yakın otel olarak hizmet vermekte olup sadece 1km uzaklığında yer almaktadır. Vücuda oldukça iyi gelen sıcak suya yakınlığı ile bilinen Deniz Otel’de kükürtlü su bulunmakta olup adeta şifalı su şeklindedir. Günlük, haftalık ve aylık olarak konaklama imkanı bulabilecek olduğunuz tesisimizde yaz aylarında serinlemek adına havuzumuzu kullanabilir, akşamlar havuz başında düzenlenen programlara katılabilirsiniz. 7 gün 24 saat snack bar olarak havuz başında açık olan barımızda eğlenceli vakitler geçirebilirsiniz.

Ürkmez Günlük Kiralık Daire Ev
Ürkmez Günlük Kiralık Daire Ev

Denize sadece 100 metre uzaklıkta yer alan otelimizin sahilinde müşterilerine özel olarak ücretsiz şezlong hizmeti yer almakta olup ayrıca bulunan localarda keyifli bir deniz vakti geçirebilirsiniz. Ayrıca nargileyi seven müşterilerini düşünerek, otelde ve sahil kıyısında nargile hizmeti de verilmektedir. Sizlerde eğer yıl boyu çalışmaktan sıkıldıysanız, kendinize botanik butik otel huzurunda bir yer arıyorsanız, en uygun fiyat garantisi vermekte olan Deniz Apart Otelimize bekliyoruz.

 

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir