Hakkımızda

2010 Yılından bu yana faal şekilde hizmet vermekte olan Deniz Apart Otel, günden güne yenilikleri ile müşteri memnuniyetine önem vererek, rahat bir ev ortamı içerisinde huzurlu aile ortamı yaratarak, tatilinizi dilediğiniz gibi geçirmeniz adına sizlere hizmet vermekte olan İzmir’in Seferihisar ilçesinin Ürkmez mahallesinde yaz-kış hizmet vermekte olan bir apart oteldir. 

Otelimiz 3 yıldız olup havuzu ile müşterilerine en uygun fiyat garantisi ile hizmet vermektedir. Temiz, hijyenli ve güvenli bir ortam yaratarak sizlere hizmet vermekte olan Deniz Apart Otel, 10 yıldır hiçbir şikayet almadan tamami ile müşterilerini memnun ederek, tatil yapmalarını sağlamakta olan bir işletmedir.

İşletmelerimiz son sistem teknoloji ile donanmış olup sizlere evinizde olan tüm ihtiyaci ürünler ile hizmet vermekte olup güler yüzlü hizmeti prensib edinmiş, günübirlik, haftalık ve aylık olarak kalabilecek olduğunuz bir ev ortamı yaratmıştır. Sizlere daha iyi hizmet vermek adına günden güne yenilenerek, çalışmalarımıza hız katarak profesyonel ekibimiz ile hizmet vermekteyiz.

Otelimiz İzmir havalimanına 25 km uzaklıkta, meşhur karakoç kaplıcalarına 2 km, seferihisar merkeze 10km, gümüldür merkeze 5km, gece pazarına 250 metre, denize 100 metre, havuzlu ve 3 yıldızlı bir oteldir.